Водії в столиці вимагали провести аудит паркувальних місць

В Києві водії громадської ініціативи “Європейські парковки – європейській столиці” протестували проти незаконних парковок та корупції в роботі “Київтранспарксервіс”, передає кореспондент УНН.
Активісти вимагали легалізувати незаконні паркувальні майданчики, навести порядок на парковках та зупинити побори з автовласників.

“За підрахунками громадської ініціативи близько 250 млн грн на рік бюджет Києва недолотримує завдяки відлагодженим “сірим схемам в роботі ” Київтранспарксервіс”, – заявляють активісти.
Такі підрахунки активісти оримали заядки власному моніторингу. Наприклад, біля Деміїівського ринку по документам 20 паркомісць, а по факту 60. І та к в багатьох місцях.
“Таким чином, за наг=шими підрахункам, близько 70-80% паркувальних місць поза законом, оскільки вони не задекларовані в документах цього комунального підприємства”, – повідомили активісти.
Тому активісти вимагають провести повний аудит парко місць ва Києві та легалізувати незаконні майданчики, а отримані кошти направити до бюджету міста.
Після мітингу активісти пішли на переговори до чиновників ” Київтранспарксервіс”.
Нагадаємо, Верховна Рада дозволила штрафувати водіїв, які не оплачують паркування.
Джерело: УНН

Опубліковано у Публікації у ЗМІ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *