Від Київради вимагають розслідувати корупцію в “Київтранспарксервісі”

Від новообраних депутатів Київської міської ради вимагають термінового створення слідчої комісії з розслідування зловживань, що здійснюються посадовими особами комунального підприємства “Київтраспарксервіс”. Про це йдеться у зверненні громадської ініціативи “Європейські  парковки – Європейській столиці» до депутатів.

Як зазначаються активісти, близько 250 мільйонів гривень на рік бюджет Києва недоотримує через роботу відлагоджених “сірих” схем в роботі комунального підприємства “Київтранспарксервіс”.

“Протягом травня 2014 року нашою громадською ініціативою було проведено рейд по основних паркувальних майданчиках Києва, у результаті якого виявлено, що кількість реальних місць на більшості парковок не відповідає тій, що офіційно декларується КП «Київтранспарксервіс», і занижена у 2-3 рази. За нашими підрахунками, близько 60-70%  паркувальних місць – поза законом”, – йдеться в документі.
Автовласники наголошують на необхідності активної боротьби з корупцією у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс».
“Просимо підтримати нашу ініціативу щодо створення тимчасової слідчої комісії Київської міської ради з розслідування зловживань, що здійснювалися посадовими особами комунального підприємства «Київтранспарксервіс», – йдеться у зверненні до новообраних депутатів.
Опубліковано у Публікації у ЗМІ. Додати до закладок постійне посилання.