На київські парковки знову повертаються корупціонери Януковича

Начальником служби паркування комунального підприємства «Київтранспарсервіс» знову призначено фігуранта декілької кримінальних проваджень Ярослава Погрібняка. Про це йдеться в наказі директора підприємства від 8 серпня 2016 року, повідомив координатор громадянської ініціативи «Європейські парковки – європейській столиці» Руслан Гончаров.
«Минулого року у результаті перевірок, в яких були задіяні відділ контролю якості послуг, служба безпеки, а також представники громадських організацій та небайдужі кияни, були виявлені численні порушення і з комунального підприємства звільнили понад 75 паркувальників, а також начальника служби паркування Ярослава Погрібняка», – сказав Руслан Гончаров.
За його словами, призначення подібних людей на такі відповідальні посади призведе до повернення корупційних схем.
«Це людина, завдяки якій в часи Януковича зі столичних паркувальних майданчиків збиралися мільйони сірої готівки, у столиці працювали нелегальні паркувальники – у формі та з документами, але які офіційно не були працевлаштовані у «Київтранспарксервісі», тобто гроші від їх діяльності йшли до когось в кишеню. І керував цим процесом Ярослав Погрібняк, який сьогодні знову призначений начальником служби паркування без будь-яких погоджень з міським департаментом транспорту, підприємцями, які працюють в паркувальній сфері, громадськими організаціями. Це загрожує тим, що київські парковки знову підуть в тінь, і відповідно зменшиться надходження до бюджету столиці», – зазначив Руслан Гончаров.

Опубліковано у Публікації у ЗМІ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *