На київські парковки знову повертаються корупціонери Януковича

Начальником служби паркування комунального підприємства «Київтранспарсервіс» знову призначено фігуранта декілької кримінальних проваджень Ярослава Погрібняка. Про це йдеться в наказі директора підприємства від 8 серпня 2016 року, повідомив координатор громадянської ініціативи «Європейські парковки – європейській столиці» Руслан Гончаров.
«Минулого року у результаті перевірок, в яких були задіяні відділ контролю якості послуг, служба безпеки, а також представники громадських організацій та небайдужі кияни, були виявлені численні порушення і з комунального підприємства звільнили понад 75 паркувальників, а також начальника служби паркування Ярослава Погрібняка», – сказав Руслан Гончаров.
За його словами, призначення подібних людей на такі відповідальні посади призведе до повернення корупційних схем.
«Це людина, завдяки якій в часи Януковича зі столичних паркувальних майданчиків збиралися мільйони сірої готівки, у столиці працювали нелегальні паркувальники – у формі та з документами, але які офіційно не були працевлаштовані у «Київтранспарксервісі», тобто гроші від їх діяльності йшли до когось в кишеню. І керував цим процесом Ярослав Погрібняк, який сьогодні знову призначений начальником служби паркування без будь-яких погоджень з міським департаментом транспорту, підприємцями, які працюють в паркувальній сфері, громадськими організаціями. Це загрожує тим, що київські парковки знову підуть в тінь, і відповідно зменшиться надходження до бюджету столиці», – зазначив Руслан Гончаров.

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

РЕЙД АКТИВІСТІВ ПО СТОЛИЧНИМ ПАРКОВКАМ ВИЯВИВ БЕЗЛІЧ ПОРУШЕНЬ ТА ЗЛОВЖИВАНЬ

РЕЙД АКТИВІСТІВ ПО СТОЛИЧНИМ ПАРКОВКАМ
ВИЯВИВ БЕЗЛІЧ ПОРУШЕНЬ ТА ЗЛОВЖИВАНЬ
4 листопада активістами громадської ініціативи «Європейські парковки – Європейській столиці» було проведено масштабну акцію – рейд по столичним парковкам та стоянкам, які підпорядковані КП «КИІВТРАНСПАРКСЕРВІС». Метою акції було ознайомлення з якістю обслуговування та роботи паркувальників, а також виявлення фактів корупції та зловживань при наданні послуг паркування. Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Коментарі Вимкнено до РЕЙД АКТИВІСТІВ ПО СТОЛИЧНИМ ПАРКОВКАМ ВИЯВИВ БЕЗЛІЧ ПОРУШЕНЬ ТА ЗЛОВЖИВАНЬ

Громадськість вимагає люстрації керівництва КП “Київтранспарксервіс”

Через численні оборудки головного паркувальника столиці – підприємства “Київтранспарксервіс” – повз бюджет міста щодня проходять величезні суми, і щонайменше третина доходів від паркувань осідає в кишенях корупціонерів та махінаторів. Про це повідомили громадські активісти під час прес-конференції в ІА RegioNews, присвяченій викриттю корупційних схем у діяльності комунального підприємства. Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Від Київради вимагають розслідувати корупцію в “Київтранспарксервісі”

Від новообраних депутатів Київської міської ради вимагають термінового створення слідчої комісії з розслідування зловживань, що здійснюються посадовими особами комунального підприємства “Київтраспарксервіс”. Про це йдеться у зверненні громадської ініціативи “Європейські  парковки – Європейській столиці» до депутатів.

Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Коментарии Эфира на канале ” 112 “

112: Совсем недавно общественная инициатива «Европейские парковки – Европейской столице» пикетировала коммунальное предприятие «Киевтранспарксервис». С какими требованиями вы выступали?
Игорь Астахов: Мы провели акцию «Гудок против коррупции» – это наше предупреждение «Киевтранспарксервису», это сигнал о коррупции, которая происходит внутри коммунального предприятия и о том беспределе, который сейчас происходит на парковках. Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Столичні водії провели «гудок» проти корупції на парковках

2 червня автомобілісти з громадської ініціативи “Європейські парковки — європейській столиці” (ЄП-ЄС) та інших організацій провели символічний автомобільний «гудок» проти корупції на парковках та передали представникам КП “Київтранспарксервіс” свої вимоги щодо подолання корупції на паркувальних майданчиках. Зокрема, столичні водії вимагали легалізувати незаконні паркувальні майданчики, навести порядок на парковках, зупинити побори з автовласників. Про це RegioNews повідомили в ініціативі ЄП-ЄС.

Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Коментарі Вимкнено до Столичні водії провели «гудок» проти корупції на парковках

У столиці пройшла акція з вимогою подолати корупцію на парковках

Організатором акції виступає громадська ініціатива “Європейські столиці, європейські паркування” Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Водії в столиці вимагали провести аудит паркувальних місць

В Києві водії громадської ініціативи “Європейські парковки – європейській столиці” протестували проти незаконних парковок та корупції в роботі “Київтранспарксервіс”, передає кореспондент УНН.
Активісти вимагали легалізувати незаконні паркувальні майданчики, навести порядок на парковках та зупинити побори з автовласників.
Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Столичні водії завтра вимагатимуть легалізувати незаконні парковки

Завтра, 2 червня, об 11.00 біля будівлі комунального підприємства “Київтранспарксервіс” столичні водії вимагатимуть легалізувати незаконні паркувальні майданчики, навести порядок на парковках, зупинити побори з автовласників,

Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар

Киевские коммунальные парковки работают на свой карман, в обход бюджета

Сегодня в столице количество транспорта превышает 1 млн автомобилей в сутки. При этом поступления от парковок и стоянок в бюджет города составляют 69 млн гривен в год.  Об этом заявил координатор общественной инициативы «Европейские парковки – европейской столицы» Игорь Астахов.
Продовження

Опубліковано в категорії: Публікації у ЗМІ | Залишити коментар